Strungar CNC - Programmer MAZAK - FRANTA

BLB Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Strungar cu experinta pe masini cu comanda numerica Mazak.

"BLB Consulting" francez de căutare agenție de recrutare pentru mulți dintre clienții săi strung Mazak 350-II MY / Mazak Integrex 200. Peste douăzeci de posturi disponibile în aeronautică, auto și medicale Industries.

Cazarea este o participare la costul de transport maritim este plătită de către o combinație de ajutor mobilității internaționale "ADESPE."

CERINTE

- Limba engleza (nivel avansat
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- limba ISO, programming Mazatrol
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare de finalizate (studii de specialitate avantaj)
- Minim 3-5 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Locuințe suportate
Participarea la transport
www.adespe.org

BLB Consulting este o firma de recrutare specializata in sectorul industrial. Am recretons pentru clienții franceză talentul nostru pe plan internațional.

Reprezentăm clienții majore în industria aerospațială, auto, construcții și medicina.

BLB Consulting este ajutat de asociere ADESPE de peste 14 ani, folosind schimbul de tineri profesionisti din Europa.

www.blbconsulting.fr