SOFERI (TIR)

EP INTERIM EUROPA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea transportului de marfa in conditii optime conform graficului
- Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna conform legislatiei in vigoare

Descriere:

Angajatorul este persoana juridica franceza
Serviciul de transport se desfasoara doar pe teritoriul Frantei.

Puteti trimite CV-urile si la adresa de email: office@ep-group.ro sau sa solicitati informatii suplimentare la tel: 0736640299

CERINTE

- permis de conducere categoriile B,C,E
- atestat transport marfa
- card digital pentru tahograf
-GPS
- autoturism propriu
- o buna cunoastere a limbii franceze
- cunostinte minime de mecanica
- experienta minim 1 an pe TIR
- disponibilitate de lucru pentru o perioada de 6 luni

BENEFICII OFERITE

- salariu cuprins intre 1500-1800 euro/luna in functie de aria (zona industriala/regionala/ nationala)
- diurna cuprinsa intre 13-30 euro in functie de aria prestabilita

Activitatea principala a companiei consta in operatiuni de contractare, pe baze temporare, a personalului.