Sofer Distribuitor

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions caută un Șofer Distribuitor pentru pentru unul din clienții săi din Franța, o fabrică de ambalat ouă.

Data de începere este 07.12.2015. Contractul este pe o perioada de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.

NU SE PERCEP COMISIOANE!

Responsabiliăți :
- Manipularea cofrajelor de ouă : asezarea acestora pe paleti, infolierea lor, etc.
- Încărcarea camionului;
- Livrarea acestora conform facturilor catre diferiti clienți.

Camionul are între 3,5 t si 15 t.

DOAR PERSOANELE CARE CORESPUND CERINTELOR POSTULUI VOR FI CONTACTATE.

CERINTE

- Permis B, C si E, card tahograf (cartela conducatorului auto), certificat de pregatire profesională a conducatorului auto - atestat marfă;
- Experiență minimum 2 ani ca șofer profesionist;
- Limba franceză la nivel conversațional.

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv;
• Cazare și utilități asigurate;
• Asigurare medicală.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.