Sofer

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma STARJOBS angajeaza Sofer cat C. pentru Franta

Responsabilitati:

- Transport schela metalica in si din santier
- Răspunde de integritatea materialelor transportate și a documentelor justificative; - Asigură aprovizionarea necesară cu produse;
- Răspunde de buna funcţionare şi de exploatarea parcului auto;

CERINTE

Cerinte:

- Permis de conducere categoriile B si C
Seriozitate, profesionalism.
Disponibilitate de a incepe rapid activitatea

BENEFICII OFERITE

Oferta: 1200 euro salariul net si cazare asigurata
Locul activitatii: Le Cres, Montpellier

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare