SEF DE SANTIER - FRANTA

Interim Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate franceza specializata in domeniul constructiilor si lucrarilor publice.

Dupa o perioada de invatare a meseriei, a normelor si a reglementarilor franceze, in compania unui sef de santier francez, se va exersa ca sef de santier pentru constructii in beton sau zidarie. Seful de santier va organiza si va urmari realizarea intregului plan de constructie. Acesta consta in :
- organizarea muncii dupa planurile de santier care ii vor fi incredintate si coordonarea actiunii pentru diferitele meserii prezente pe santier.
- adunarea tuturor informatiilor necesare gestiunii santierului.
- supravegherea instalarii santierului.
- aprovizionarea cu materiale de orice fel.
- asigurarea livrarii si receptiei materialelor de orice fel.
- asigurarea gestiunii personalului pe santier (volumul de ore necesare si forta de munca necesara).
- respectarea normelor de igiena si securitate de santier.

Dupa o perioda de proba, ii va fi propus un contract pe durata nedeterminata. Deci este vorba despre o angajare permanenta in Franta, pe termen lung.

CERINTE

- experienta de minimum 5 ani.
- cunostiinte bune de limba franceza.
- permis de conducere.
- facilitati in comunicarea cu muncitorii si cu autoritatile locale (inspectia muncii, medicina muncii …).
- autonomie, capacitate de a avea initiative, descurcaret.

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv (> 1500 euro net lunar) in functie de competentesi experienta.
Telefon si masina.
Asistenta pentru gasirea unui loc de cazare si pentru perfectionarea limba franceze.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca