Sales Advisor

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aveti abilitati dezvoltate ca si vanzator? Va place sa interactionati cu oamenii?
Companie importanta detinatoare a unui lant de magazine care comercializeaza produse cosmetice, cauta agenti vanzari pentru unul din magazinele sale din Paris.

Responsabilitati:
-vanzarea produselor cosmetice comercializate de catre magazin
-interactionarea cu clientii si oferirea sfaturilor cu privire la produse
-demonstrarea practica a utilitatii produselor

CERINTE

-persoane motivate si dornice de a lucra intr-un mediu dinamic
-abilitati dezvoltate de comunicare
-cunoasterea limbii franceze la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-venit lunar net 2000-4000 Euro obtinut din comision
-venitul minim garantat pentru prima luna obtinut din comision : 750 Euro (vanzari intre 15-28%)
-cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 15 Euro/noapte
-decontarea biletului de avion
-program de lucru: 5.5 zile pe saptamana (10 ore pe zi) + Duminica 6 ore

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.