Responsabil magazin - Franta

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Sunteti motivat de o cariera intr-un mediu de lucru multinational si competitiv ?

Sunteti vorbitor de limba franceza la nivel avansat si aveti dorinta de a va reloca in Franta ?

Aveti experienta in retail ?

Cautam o persoana dinamica, ambitioasa si energica, bine organizata, sociabila, orientata catre client, cu simt de responsabilitate si seriozitate maxima

Se va face munca de teren, pe tot teritoriul Frantei.

CERINTE

- Experienta pe unul din posturile sef echipa/raion/departament la unul din magazinele Cora, Metro, Real sau Billa.
- Limba franceza nivel avansat (vorbit/scris/citit) - obligatoriu (interviurile se sutin in limba franceza)
- Persoana cu spirit comercial si abilitati de gestiune
- Cunostinte de contabilitate primara
- Conditie fizica buna (se lucreaza mult in picioare)
- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- Formare profesionala si sanse reale de evolutie profesionala intr-o companie multinationala.
- Asiguram un salariu competitiv, cazare, transport, masina, laptop si telefon de serviciu + diurna.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”