Recrutam Programatori PHP pentru desfasurarea activitatii in Franta

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Descriere:
Participarea la proiectarea tehnică bazată pe studiul cerințelor utilizatorilor , specificațiile tehnice și analiza funcțională.Efectuați teste ,
- Scrieți documentația de însoțire
- Efectuați întreținerea și dezvoltarea aplicației ,
- Participarea la integrarea softului
- Participa la producerea si dezvoltarea softului

Salariu: 1500-2000 €

Asteptam cv-uri pe adresa cv@tellusjobs.eu

CERINTE

Cerinte:
xperiență în cadrul Symfony 2 este un avantaj .
Cunosti cel putin un framework PHP MVC (de preferat CodeIgniter, dar pot fi si altele); cu un bagaj de cunostinte trebuie sa vii, pentru a pune impreuna in practica idei si proiecte;
Riguros , curios și pasionat de dezvoltare web.
Ai experienta practica de minim 2-3 ani in dezvoltarea de site-uri sau aplicatii cu PHP

Limba Franceza - Avansat

SELECTIA SI DETASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE