Recrutam Logoped pentru desfasurarea activitatii in Franta pentru o perioada nedeterminata.

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Identificarea tipurilor de disfunctionalitati ( tulburari de voce sau de vorbire), dificultati (discomfort, manifestari) si al mediului pacientului
- Determinarea nevoii de reeducare ortofonica prin intermediul testelor sau prin indrumarea pacientului catre o activitate complementara (sustinere scolara, tratament psihologic)
- Pregatirea programului sedintei de ortofonie si adaptatrea exercitiilor in functie de starea pacientului
- Realizarea bilatului final al reabilitarii pacientului
- Intocmirea documentatiei administrative pentru fiecare persoana

Salariu: 2185 euro brut

Asteptam cv-uri la adresa cv@tellusjobs.eu

CERINTE

Cerinte:
- Posesor al unui Atestat de Logoped
- Cunostinte la nivel cel putin mediu de limba franceza
- Autorizatie de practica in Franta
- Versatil, autonom, responsabil

SELECTIA SI DETASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE