Recrutam Geriatru - Recuperare post traumatica, pentru desfasurarea activitatii in Franta

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Tratarea pacientilor de peste 75 de ani polipatologici
- Supravegherea si tratarea comorbiditatilor
- Stabilizarea functiilor vitale
- Mentinerea si restaurarea autonomiei si independentei pacientilor
- Pregatirea si facilitarea reintegrarii familiale si sociale a varstnicilor
- Dezvoltarea preventiei si asigurarea educatiei terapeutice a persoanei si a familiei acesteia

Salariu: Negociabil, in functie de experienta

Asteptam cv-uri pe adresa cv@tellusjobs.eu

CERINTE

Cerinte:
- Autorizatie de practica in Franta
- Capacitati organizatorice si manageriale
- Spirit de initiativa
- Minimum 2 ani experienta pe un post similar
- Cunostinte de limba Franceza, cel putin la nivel mediu
- Cunostinte de operare in Word, Excel si Power Point

SELECTIA SI DETASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE