Recrutam Anestezist pentru desfasurarea activitatii in regiunea de Nord a Frantei

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- bloc operator central: chirurgie viscerala, vasculara, ortopedica, ORL, stomatologica, urgente viscerale si taumatologice
- bloc operator obstetrico-ginecologic: urgente obstetrico-ginecologice,
- anestezie in afara blocului operator: imagistica medicala pentru diagnosticare sau terapie
- monitorizarea trezirii in salonul de terapie intensiva prin evaluarea durerii post-operatorii si elaborarea protocolului adecvat
- vizite post-operatorii si vizite pre-anestezie

Salariu: peste 4000 de euro sub anumite conditii

Contact : cv pe site-ul www.tellusjobs.eu sau pe adresa cv@tellusjobs.eu

CERINTE

Cerinte:
Diplome echivalate in Franta
Inscris in Conseil National de lOrdre de Medecins
Sa cunoasca diverse tehnici de anestezie chirurgicala si ginecologica
Experienta de cel putin 3 ani in domeniu si experienta de lucru anterioara, dovedita, in Franta sau Belgia
Cunostinte de limba franceza cel putin la nivel mediu.

SELECTIA SI DETASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE