RECRUTAM 6 MECANICI NAVALI

MARINA CREWING AGENCY

05-01-2017 | EXPIRA LA 04-02-2017

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam 6 MECANICI NAVALI cu experienta in constructii noi pentru santier naval Franta
___________________________
- CV-uri in limba Engleza doar la adresa de email: office@marinacrewing.com, nu pe site
⚠Mecanici navali cu experienta de minimum 3 ani in domeniul naval
- Contract: Minimum 1 luna, Franta
- Cazare, masa si transport asigurate și plătite de catre angajator
- Salariu motivant
➡ Data începerii: Imediat (Luni, 09.01.2017)
⚠ Limba Engleza la nivel conversațional este obligatorie

Informații:
☎ Telefonic: +40733 183 933
���� CV-uri in limba Engleza doar la adresa de email: office@marinacrewing.com


CERINTE

Experienta constructii navale


BENEFICII OFERITE

Masa, cazare, transport asigurate


DESCRIEREA FIRMEI

Marina Crewing Agency is an International manpower agency able to complement the maritime manpower supply in the shipbuilding and ship repair sector with Fitters, painters, sand blasters, naval locksmiths & insulators.

Please send your CV at office@marinacrewing.com or call us on +4 0733 183 933