PROGRAMATOR DELPHI

Algo Expert SARL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In calitate de programator Delphi, în colaborare cu specialiștii noștri, veți concepe și dezvolta o nouă gamă de pachete informatice sau noi module ERP (sisteme de gestionare a resurselor întreprinderii) destinate utilizării în diferite sectoare economice.

CERINTE

Aptitudini tehnice

-Programare obiectuală în Delphi (tehnologiile .NET de la Microsoft constituie un avantaj)
-Visual Studio (cunoștințele de C# reprezintă un avantaj)
-Cunoșterea framework-ului DevExpress constituie un avantaj
-Arhitectură multistrat
-Sisteme de date Oracle, SQL-Server
-Internet-Intranet.

Alte aptitudini:

-experienta de minim 2-3 ani pe un post similar (portofoliul constituie un avantaj)
-cunostinte limba franceza / engleza  (nivel conversational)
-studii / certificari in domeniu
-flexibilitate
-dinamism
-adaptabilitate
-disponibilitate relocare Franta

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-bonusuri regulate in functie de performanta
-mediu de lucru dinamic
-tehnologii de ultima generatie
-dezvoltarea unei cariere internationale

Algo EXPERT este o societate romano - franceza specializata in dezvoltarea de proiecte, consultanta si asistenta tehnica specializata in domeniul tehnologiei informatiei.