Programator

Nexia Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania NEXIA CONSULTING din Oradea, furnizor de servicii, solutii si produse in domeniul IT si al telecomunicatiilor, doreste sa-si largeasca echipa de PROGRAMATORI. Compania noastra angaejaza programatori talentati avand aptitudini de programare in urmatoarele specializari: PHP, ASP.NET, JAVA, SAP, ABAP, C/C++, PL/SQL

CERINTE

•Experienta relevanta in dezvoltarea de aplicatii cu diferite grade de dificultate
•Competente tehnice si de programare
•Cunostinte de limba franceza nivel mediu
•Cunostinte de limba engleza avansat
•Disponibilitate de relocare in Franta
•Persoana organizata si perseverenta, cu gandire analitica si capacitate de concentrare
•Orice experienta de lucru in strainatate prezinta un avantaj
•Capabil sa respecte termenele stabilite

BENEFICII OFERITE

•Bonusuri in functie de performanta
•Dezvoltarea de proiecte software captivante si provocatoare
•Integrarea intr-o echipa tanara, intr-un mediu de lucru profesionist si modern

Pentru a aplica pe pozitia de programator oferita, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs la lavinia.alupei@nexia.ro. Garantam ca veti primi un raspuns promt.

Compania NEXIA CONSULTING din Oradea, furnizor de servicii, soluţii şi produse în domeniul IT şi al telecomunicaţiilor