Posturi vacante pentru Kinetoterapeuti in diverse regiuni ale Frantei

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului
• Posturile vacante sunt pe perioada nedeterminata sau determinata, cu saptamana de lucru in general de 35h;
• Salarii atractive, intre 1.800€ – 2.200€ net/luna, in functie de experienta profesionala;
• Posibilitatea de a beneficia de cazare gratuita;
• Oportunitati de formare profesionala;
• Suport pentru intocmirea documentatiei pentru inregistrarea profesionala in Franta;
• Suport pe perioada relocarii.
Colaborarea cu VPL Healthcare este gratuita! Nu percepem comision si nu aveti obligatii contractuale fata de companie.

CERINTE

Profilul candidatului
• Detinerea Diplomei in Kinetoterapie;
• Detinerea autorizatiei de exercitiu de la DRJSCS, din Franta
• Minim doi ani de experienta profesioanala in kinetoterapie;
• Cunostinte de limba franceza.

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.