Personal curatenie Franta

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Ebc Interim recruteaza o echipa de 4 persone in domeniul curateniei.

Misiunea se va desfasura in Lyon, Franta pentru o perioada de 3 luni cu posibilitatea de prelungire. Se vor efectua activitati de curatenie in centre rezidentiale si cladiri de birouri.

CERINTE

Cerinte

- Persoane tinere, motivate (25 - 30 ani)
- Experienta in domeniul curateniei este un plus
- Experienta in Franta constituie un avantaj
- Permis de conducere B
- Limba franceza la nivel conversational
- Seriozitate si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu de 1280 euro + ore suplimentare, cazare asigurata si asigurare medicala.

Nu se percep comisioane.

Noi acompaniem firmele si salariile in evolutia de munca in Europa.

Astazi competenta si mobilitatea sunt o veritabila forta pentru dumneavoastra.

Noi am inteles bine si suntem la dispozitia dumneavoastra in orice proiect profesional.