Ospatari si ajutori bucatari pentru Franta

MISSION INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC MISSION INTERIM SRL are ca domeniu principal, activităţi de contractare, pe baze temporare, a personalului calificat cât şi necalificat pentru detaşare în străinătate (Franţa). Scopul nostru este acela de a forma o echipă competitivă alcatuită din oameni determinaţi. Ca urmare posturile disponibile în agenţia noastră pentru sezonul de iarna în Alpii Francezi sunt de ospătari, bucătari, ajutor bucătari.
Încă de la început dorim să vă specificăm faptul că societatea noastră nu percepe nici un fel de comision de la angajaţi nici înainte de semnarea contractului nici pe toată perioada desfăşurării acestuia.

CERINTE

Colegii noştri ar trebui să aibă urmatoarele calităţi:
Să cunoască limba franceză vorbit, nivel începător-mediu, avansat pentru posturile care solicită acest lucru
Să aibă experienţă de lucru în domeniul hotelier
Să fie descurcăreţi
Să fie dornici să inveţe lucruri noi

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Contract de muncă temporară, minim 3 luni cu posibilitate de prelungire
Contract individual de muncă pe periodă determinată sau nedeterminată (dupa caz) în valoare de 1250 lei brut/ lunar
Indemnizaţie pe perioada detaşării în valoare de 1180 euro net/ lunar
Asigurare medicală pivată pe toata perioada detaşării în străinătate
Suport şi asistenţă de specialitate pe toată perioada desfăşurării contractului
Locuinţe în conformitate cu standardele europene pe perioada detaşării
Masa asigurată
Program de lucru de 35 h/săptămână, orele suplimentare plătite

Firma noastra are ca domeniu de activitate principala activitati de recrutare a personalului pentru posturi sezoniere in Uniunea Europeana, autorizata de Ministerul Muncii ca agent de munca temporara, in conditile legii. Avem foarte mare incredere in activitatea noastra, iar dorinta de a evolua presupune formarea unei echipe care sa contribuie la cresterea si dezvoltarea personala si a companiei.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra si te regasesti in descrierea colegului pe care il cautam te invitam sa aplici aici.