Operator montaj piese auto Franta

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma franceza angajam pentru fabrica de piese auto de la Sochaux (Peugeot) Franta 15 operatori-montatori la linia de asamblat piese auto.

CERINTE

- Persoane serioase, fara vicii
- Persoane singure sau in cuplu
-Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj (1 persoana/echipa de 4 lucratori)
-1 persoana posesor de permis de conducere la o echipa de 4 persoane

BENEFICII OFERITE

Salariul net 1150 euro/luna pentru un program de 35 ore/saptamana
-Plata separata a oreleor suplimentare 125%
-Prima la fiecare 3 luni de 650 euro net
-Prima luna de cazare gratuita
-Transport din Romania catre Franta

NU SE PERCEPE COMISION

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.