Operator masina de pliere

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Franta cu o experienta de peste 50 de ani in tinichigeria industriala recrutam operator masina de pliere.

Responsabilitati:
- operarea echipamenteler de presat si pliat tabla
- operarea echipamentelor de decupat;
- asigurarea mentenatei echipamentelor de pliat;
- realizarea de programe pentru masina de pliere
- se lucreaza cu materiale precum: oțel galvanizat, oțel prevopsit, oțel inoxidabil, aluminiu, cupru, alamă,
- se lucreaza cu materiale de 0,5 - 15 mm

CERINTE

- minim 2 ani experienta
- cunoasterea limbii franceze la nivel conversational
- cunostinte operare masina de pliat Amada de la 25 la 220t, masina de stantat Amada Pega 367, masina de stantat Amada AMZ3610MT cu banda rulanta de 300t si lungime 5m, presa Berninghaus cu banda rulanta 160t, presa Spiertz cu banda rulanta 125t sau Presse hidraulica Tranémo 200t
- diploma de calificare

BENEFICII OFERITE

- Durata contractului: 6 luni, posibilitate de semnare a unui contract pe perioada nedeterminata
- Venitul total net 1800 euro/luna
- Cazare si transport asigurat

Daca sunteti interesat asteptam sa ne contactati la numarul de tel: 0 728 068 880 sau sa ne trimiteti un CV pe adresa de mail: gabriella.kovacs@tjobs.ro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.