Muncitor amenajare si intretinere spatii verzi

SC CHAPLIN SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Chaplin Solutions SRL angajeaza muncitor pentru amenajare si intretinere spatii verzi, fara comision, cazare si transport asigurat, contract individual de munca 6 luni cu posibilitate de prelungire, salariu motivant si beneficii multiple;
tel.: 031.438.01.46,
recrutare.chaplinsolutions@gmail.com

Responsabilitati:
- Tundere gard viu si gazon
- Toaletare arbusti
- Colectare frunze
- Afanare sol
- Pregatire pat germinativ
- Executare compozitii decorative
- Transport marfa
Cerinte:
- 5 ani experienta ca muncitor amenajare si intretinere spatii verzi
- Cunostinte de zidarie
- Permis de conducere BCE
- Avantaj limba franceza nivel conversational
- Punctualitate, rapiditate, simt de orientare in spatiu, cunoasterea plantelor

CERINTE

Cerinte:

Agentie de munca temporara - plasare forta de munca in diverse domenii de activitate, in special in Franta