MONTATORI BARDAJE,ACOPERISURI, IZOLATII EXTERIOARE

SC CHAPLIN SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Chaplin Solutions angajeaza pentru unul dintre clientii sai din Franta montatori bardaje,acoperisuri, izolatii exterioare
Responsabilitati :
- montare placari murale exterioare cu fatade casetate din otel, Alucobon, Trespa
- montare acoperisuri
- realizarea de hirdoizolatii si izolatii pentru acoperisuri si terase cu menbrane hidroizolante din PVC sau membrane bituminoase
- montarea tamplariei din aluminiu (termopane) si a peretilor cortina
- asigurarea etanseitatii constructiei;
- interpretarea planului de constructie.

CERINTE

Cerinte :
- Persoana serioasa, flexibila, voluntara, autonoma, cu aptitudini de lucru la inaltime ;
- Experienta in constructii metalice minim 5 ani ;
- Referinta de la minim un loc de munca anterior obligatorie.
- Stare de sanatate foarte buna (este necesar avizul medicului pentru lucru la inaltime)
- Experienta internationala – avantaj experienta de lucru in Franta ;
- Cunostinte de limba franceza ;
- Permis de conducere categoria B ;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, beneficii multiple;
- Contract individual de munca incheiat pentru o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire ;
- Cazare asigurata de angajator ;
- Transportul din Romania - Franta si retur asigurat
- NU SE PERCEPE COMISION!

Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa recrutare.chaplinsolutions@gmail.com , telefon : 031.438.01.46

Agentie de munca temporara - plasare forta de munca in diverse domenii de activitate, in special in Franta