Montator naval in portul francez Cherbourg

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nr pozitii: 8
Data incepere : 15.09.2014

Profil candidat:
• Autorizatie de folosire pod rulant
• Limba Franceza - nivel mediu
• Experienta recenta de minim 5 ani pe o pozitie similara
• Experienta de lucru cu otelul
• Experienta in interpretarea desenelor tehnice
• Diploma in domeniu “Lacatus/Lacatus naval/Montator”
• Dexteritate
• Putere de munca
• Precizie
• Abilitati de lucru atat in echipa cat si individual

CERINTE

Oferta:
Salariu: 1990 euro net/luna
Contract pe perioada nedeterminata
Program de lucru: in 3 schimburi
Cazarea si transportul asigurat
Responsabilitati:
• vor lucra la prefabricatie
• inlaturarea bavurei cu ajutorul unui slefuitor cu aer comprimat
• construirea navei
• asamblarea tablei
• puncatrea materialelor prin sudura pentru fixarea acestora
• procesul de sudura pe care il vor folosi este SAW sau FCAW
• trebuie sa lucreze in toate pozitiile
• vor lucra cu echipemente de ridicat
• materialul cu care vor lucra este otel/aluminiu
• vor lucra in conformitate cu planul tehnic
• scurtarea pieselor (reducerea supralungimii) folosind torta de sudare
• folosirea laserelor si telescoapelor optice

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.