Medici toate specializarile – Franta sau Germania

LISIECKI KADRY KONSULTACJE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajarea se face la clinicile si spitalele din Germania sau Franta.
Salariul minim 2500 euro /luna (pentru persoanele care isi incep rezidentiatul si nu au experienta), salariul crescand in functie de experienta acumulata.
Nu percepem comision!!!
Asteptam cv-ul tau la OTYLIA@LKK.PL, tel: +48 732 651 729

CERINTE

Cerinte
- diploma a unei scoli medicale
- cunosti limba germana (B2) SAU franceza (B2)
- vrei sa cunosti sistemul sanatatii in Germania SAU Franta

BENEFICII OFERITE

LKK - sunt oameni cu experiență îndelungata - folosind cunoștințe practice și realizări științifice, putem ajuta clienții noștri îmbunătățirea calității și eficienței operațiunilor lor. Ne dorim să creștem, dezvoltându-ne tot mai mult, îmbunătățindu-ne in fiecare zi. . Companii de succes, pentru care am găsit angajați extrem de apreciati, am diagnosticat cu precizie sau resurse sau a mediului echipa antrenată, acestea sunt, de asemenea, succesele noastre.