MEDICI SPECISLISTI IN FRANTA

BEMA MEDICAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam medici generalisti si medici specialisti pentru Franta.
Suntem interesati de urmatoarele specialitati: medici de familie/ medici generalisti, gastroenterologi, cardiologi, anestezisti, medicina fizica si recuperare medicala, oftalmologi medicali si chirurgi.

CERINTE

Cu sau fara exerienta, motivati de a lucra pe termen scurt/ lung, diplomele si certificatele de conformitate, cunostinte de limba franceza scris + vorbit.

BENEFICII OFERITE

Contractele sunt in spitale, clinici private in toate regiunile din Franta.
Pentru medici oftalmologi contractele sunt de tipul asociat in cabinet, iar veniturile anuale sunt cuprinse intre 250000€ si 400000€ brut.
Pentru specialitati enumerate mai sus, contractele sunt determinate/ indeterminate iar salariile cuprinse intre 4500- 7000€ net( depinde de specialitate si de experienta medicului)

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare medicale