medici specialisti FRANTA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING este o firma cu multa experienta in recrutarea de medici specialisti pentru cabinete medicale / centre medicale / clinici si spitale publice si private din Franta.
Locurile de munca oferite sunt atat in sistem angajat cat si in sistem liberal (PFA).

Specialitati solicitate:
- ATI
- radiologie
- cardiologie
- psihiatrie
- gastroenterologie
- nefrologie
- pediatrie (experienta in neonatologie este un plus)
- pneumologie
- Oncologie
- Medicina Familie
- obstetrica ginecologie
- neurologie etc.

Atentie!
Acest program este gratuit pentru aplicanti! NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE TAXA SAU COMISION DE LA CANDIDATI!

CERINTE

Conditii, calificari necesare :
- Nivel mediu de cunoastere a limbii franceze.
- Diploma de medic specialist
- Certificat de conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii (Directiva 2005/36/CE) sau în curs de obtinere

BENEFICII OFERITE

- Contracte pe o perioada de minimum 24 de luni sau pe perioada nedeterminata;
- - Conditii de lucru (orar, onorarii, avantaje) similare cu ale medicilor din Franta
- stabilirea datei si amanuntelor unei vizite de informare si prezentare a locului de munca oferit în cabinetul medical / clinica / spitalul / centrul medical din Franta
- pregatirea dosarului de înscriere la Ordinul Medicilor din Franta
- Asistenta la intocmirea procedurilor administrative in Romania si in
- Consultanta in ceea ce priveste gasirea unei locuinte;

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.