medici specialisti ATI - Franta

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING este o firma cu multa experienta in recrutarea de medici specialisti pentru cabinete medicale / centre medicale / clinici si spitale publice si private din Franta.
Recrutam medici specialisti ATI pt spitale publice si private din Franta:
- Medic specialist ATI intr-un spital universitaar din Nordul Frantei - Nord Pas de Calais
- Medic specialist ATI intr-un spital (550 paturi) din vestul Frantei Pays de la Loire
- Medic specialist ATI intr-un spital (1000 paturi) din regiunea Bretagne (vest Franta)

Atentie!
Acest program este gratuit pentru aplicanti! NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE TAXA SAU COMISION DE LA CANDIDATI!

CERINTE

Conditii, calificari necesare :
- Nivel mediu de cunoastere a limbii franceze.
- Diploma de medic specialist
- Certificat de conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii (Directiva 2005/36/CE) sau în curs de obtinere
(nota: acest certificat se obtine depunand actele la Directia de Sanatate Publica din judetul de care apartineti; acest certificat se elibereaza in aprox 2 luni de la depunerea actelor).

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Contracte pe o perioada de minimum 12 luni sau pe perioada nedeterminata;
- Conditii de lucru (orar, onorarii, avantaje) similare cu ale medicilor din Franta
- stabilirea datei si amanuntelor unei vizite de informare si prezentare a locului de munca oferit în Franta
- pregatirea dosarului de înscriere la Ordinul Medicilor din Franta
- Asistenta la intocmirea procedurilor administrative in Romania si in Franta
- Consultanta in ceea ce priveste gasirea unei locuinte;

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.