Medici de familie Franta

Moving People

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Proiectul este nou, avem multe locatii libere, puteti alege o zona, iar noi o sa va gasim un cabinet in acea zona
- Pentru cabinet nu platiti chirie un an de zile
- Asiguram vizita de lucru (transport, cazare, masa
- Plecarile se fac cel mai repede in 5-6 luni
- Va punem la dispozitie cursuri de limba franceza

CERINTE

- diploma de medic specialist medicina de familie
- posibilitatea de a se reloca impreuna cu familia
- capacitatea de a-si manageria propriul cabinet

DESCRIEREA FIRMEI

CINE ESTE MOVING PEOPLE?

Moving People este o companie specializată în recrutarea internaţională în domeniul medical pentru spitale, case de odihnă şi centre de îngrijire medicală, îngrijiri la domiciliu şi sectorul farmaceutic.

Moving People selectează personalul medical şi paramedical din mai multe țări (Liban, Tunisia, Portugalia, Romania). Structural, suntem prezenţi în ţările de origine ale candidaţilor.