Medic Specialist Oftalmolog- Franta,Locatie : Avignon

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locație : Avignon

Posturi disponibile: 1
Locul de munca: Clinica privata

Salariu : aprox 5000 euro net pe luna

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: permanenta,
Post liberal
Se lucreaza intre 35 -45 de ore pe săptămâna,
Veti fi asistat de o secretara si un asistent medical
O consultație costa 43 de euro , de fapt costul este 28 de euro si OCT este 71,82 euro
Salariul este de 35% din încasări

CERINTE

Simulare Neta:

Daca lucrati 5 zile pe săptămâna, cu 5 săptămâni concediu anual si 8 zile libere, înseamna ca veti lucra in jur de 227 zile pe an iar salariul aproximativ va fi următorul:

Pentru 50 de pacienti /zile : 128 113 euro net pe an
Pentru 40 de pacienti /zile : 102 491 euro net pe an
Pentru 35 de pacienti /zile : 89 679 euro net pe an

In Franta cand un medic oftalmolog este ajutat de un asistent se pot face 50 de consulatii pe zi.

Beneficiați de Asigurări Sociale,
Beneficiați de Asigurări Medicale,
Acces la Schema de Pensie,
Concediu plătit
Veți fi asistat in relocare , in găsirea unei cazări, înregistrarea la Ordinul Medicilor din Franța. Este și un medic francez care va va ajuta la instalare

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Medicina Generala si Diploma de Medic Specialist
Certificat de Conformitate de la Ministerul Sănătății
Cunostinte avansate de limba franceza scris si vorbit
Eligibil de a va înscrie la Ordinul Medicilor din Franța
Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.