Medic Specialist Chirurgie Ortopedica,Salariu : cuprins intre 5000-8000 euro net pe luna , Franta

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Medic Specialist Chirurgie Ortopedica

Tara :Franța

france
Locație : mai multe locații

Posturi disponibile: 2
Locul de munca: Clinica privata

Salariu : cuprins intre 5000-8000 euro net pe luna
Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: permanenta,
Se lucreaza intre 35 -45 de ore pe săptămâna,
Beneficiați de Asigurări Sociale,
Beneficiați de Asigurări Medicale,
Acces la Schema de Pensie,
Concediu plătit
Veți fi asistat în recolare , in gasirea unei cazări, înregistrarea la Ordinul Medicilor din Franța.

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Medicina Generala si Diploma de Medic Specialist
Certificat de Conformitate de la Ministerul Sănătății
Cunostinte avansate de limba franceza scris si vorbit
Eligibil de a va înscrie la Ordinul Medicilor din Franța
Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.