Medic specialist ATI - Franta

Moving People

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spitalul angajator este unul general si face parte dintr-un grup spitalicesc mare, cu peste 1.800 de angajati ce cuprinde 8 institutii.

Activitatea implica:
- Anestezie in bloc operator
- Cateterizare venoasa centrala
- Administrare peridurala in sala de nastere (maternitate nivel 2B, 1250 nasteri/an)
- Monitorizare post-operatorie in
serviciul de chirurgie si consultatii pre-operatorii.

CERINTE

- Medic specialist
- Experienta pe un post similar
- Disponibilitate de lucru 48 ore/saptamana + garzi
- Atitudine pozitiva, capacitate de a comunica si lucra in echipa, stabilitate

BENEFICII OFERITE

Oferta si detaliile proiectului se vor discuta cu fiecare candidat interesat de continuarea carierei in Franta.

MOVING PEOPLE este o companie belgiana dedicata profesionistilor din domeniul medical, specializata in recrutarea de cadre medicale pentru spitale, case de odihna si centre de ingrijire medicala si pentru sectorul farmaceutic. In 8 ani de activitate sustinuta, datorita suportului si intermedierii noastre, mai mult de 2000 de persoane calificate in domeniul medical (medici specialisti, medici rezidenti, asistenti medicali) si-au gasit un loc de munca atractiv in Franta si Belgia.