MEDIC RADIOLOG - CAVAILLON - SUD FRANTA

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medicis Consult, cabinet specilizat in recrutare medicala, infiintat la Paris in anul 2009, propune contracte pentru MEDICI SPECIALISTI, in regim salariat, in spitale publice sau clinici private din Franta.
Pana in prezent, cabinetul nostru a intermediat peste 200 de contracte pentru medici specialisti din mai multe tari din Europa.

Medicis Consult cauta MEDIC RADIOLOG pentru un spital public in orasul Cavaillon in SUDUL FRANTEI

Persoana de contact este Irina Grigorescu O puteti contacta pe mailul profesional: i.grigorescu@medicis-consult.com sau pe retelele sociale.

CERINTE

Medic specialist in Radiologie
Limba franceza nivel mediu sau confirmat

BENEFICII OFERITE

Contract de Praticien contractuel
salariu de 4000 euro NET/luna + Garzile remunerate suplimentar
Ajutor pentru cazare in primele luni de lucru

Cabinet francez de selectie si plasare de medici romani in Franta, aflat la Paris. Nu percepem comision de colaborare candidatilor. Pentru interviul de angajare, asiguram transportul in tren si cazarea.

www.medicis-consult.com