MEDIC OFTALMOLOG( CUMPARARE CABINET)- FRANTA- COMPETENTE CHIRURGIE

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oras de aprox. 5.000 locuitori
Programarile se fac cu minim 3 luni inainte (ajung chiar si la 4 luni in anumite perioade ale anului).
In prezent se lucreaza impreuna cu 3 secretare
In prezent exista un colaborator care lucreaza 1+1/2 zile/saptamana
Dotarile cabinetului:-receptie +sala de asteptare-sala de
consultatie (lampa Nidek + autorefractor Nidek, laser multifocal nou,laser SLT)
-camera obscura (retinograf fara dilatatie, pat pentru
microchirurgie locala, OCT Heidelberg, refractometru)
-o camera neagra(camp vizual automatic, camp vizual rapid pentru glaucoma)
-bucatarie-birou-baie cu dus

Medicul care are in proprietate cabinetul in prezent este de acord cu o colaborare de pana la 6 luni inainte de preluarea propriu-zisa a cabinetului
Dupa vanzare, medicul care activeaza in prezent va putea ramane, daca se va dori, inca 1 zi/saptamana si/sau sa il
inlocuiasca pe noul proprietar pe perioada concediilor ( doar in cazul in care i se va solicita acest lucru)

CA anuala medie este de aprox. 500.000 euro. Pretul cabinetului este de 270.000 euro usor negociabil.
Acest cost presupune inchiderea leasing-urilor in curs. Chiria aferenta spatiului: 750 euro/luna.

CERINTE

Studii de specialitate
Experienta practica de lucru - MEDIC OFTALMOLOG- MINIM 4 ANI
Limba Franceza- AVANSAT
EXPERIENTA CHIRURGIE- CHIRURG OFTALMOLOG
ATESTAT LIMBA FRANCEZA- AVANTAJ

BENEFICII OFERITE

Agentia Franceza ( prin intermediul careia se deruleaza acest proiect de recrutare) va asigura:

- insotirea candidatului in vizitarea cabinetului si a localitatii/regiunii
- oferirea tuturor informatiilor suplimentare cu privire la cabinet
- suport in vederea intocmirii dosarului si a inscrierii propriu-zise in cadrul Colegiului Medicilor in Franta.
Ulterior inscrierii, impreuna cu medicul ce detine cabinetul, vom oferi suport pentru instalarea in Franta (cazare, inscriere copii la gradinita/scoala etc).

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!