Medic ginecolog Paris - salariat

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post vacant medic ginecolog in statut de salariat la Paris ( 15ème )
Angajator MGEN - grup francez de prestanta nationala - centru medical cu sediul la Paris
Avantaje:
Orar de lundi pana vineri
Statut de salariat 35h
5 000 € - 6 200€ brut pe luna
(2,5 - 3 pacienti/h, ecografie si acte tehnice).
Salaire brut anual de circa 73 300 €.
Primele luni in perioada de adaptare venit 3 575,6 € brut garantat
Asigurare de sanatate
25 zile de concediu
Avantaje sociale
Mentinerea salariului in caz de accident sau boala
Acoperire sociala de familie
Echipament performant in cabinet
Secretariat

CERINTE

Diploma de medic specialist ginecologie
Candidaturi deschise si medicilor din Republica Moldova ( cu cetatenie romana)
Bun nivel de limba franceza

Cabinet francez de selectie si plasare de medici romani in Franta, aflat la Paris. Nu percepem comision de colaborare candidatilor. Pentru interviul de angajare, asiguram transportul in tren si cazarea.

www.medicis-consult.com