Medic de familie in cabinet din Franta

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinetul in care aveti oportunitatea sa va instalati ca medic de familie se afla intr-o comuna din Departamentul Allier, Regiunea Auvergne.

Veti avea statut de medic liberal. In acelasi cabinet mai activeaza un medic francez, dar care nu poate acoperi toata populatia cantonului pe care il deserveste cabinetul (4300 de locuitori). Comuna in care veti fi instat/a are 700 de locuitori si multiple institutii si activitati turistice, culturale, de invatamant etc.
Programul este dimineata pentru consultatii la cabinet si dupa amiaza, vizite pe teren, la pacienti din comune care nu se pot deplasa sau care nu pot ajunge din comune invecinate.

CERINTE

- limba franceza mediu - avansat: scris, vorbit, citit;
- certificate de conformitate;
- dorinta de a profesa in Franta pentru o perioada de cel putin 2 ani;
- disponibilitatea de a incepe demersurile necesare angajarii;
- permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Avand in vedere numarul pacientilor si costurile consultatiilor, venitul brut poate ajunge la 7000 - 10.000 de euro pe luna, in functie si de numarul de consultatii zilnice pe care il stabiliti.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.