Asistenti medicali- Spital NHS- UK/ INTERVIURILE SE VOR SUSTINE LA CLUJ IN DATA DE 27.07.2015

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERVIURILE SE VOR SUSTINE LA CLUJ IN DATA DE 27.07.2015
Pozitie : ASISTENTI MEDICALI
Tara : Marea Britanie
Locatie : WALES –UK
Locul de munca: Spital Public

CERINTE

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire
• Salarizare :
- £14.43 lire sterline- pentru turele de Zi de Luni-Vineri
- £18.76 lire sterline- pentru turele de Noapte de Luni-Vineri
- £18.76 lire sterline- pentru turele de Sambata
- £23.09 lire sterline- pentru turele de Duminica
• Cazare asigurata de angajator si platita de candidat. Prima luna la chirie gratuita.
• Bilet de avion platit de angajator cu conditia sa fie costul pana la 150 de lire.
• Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Bonusuri- prime de concediu,

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.
Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea la Colegiul Asistentilor si Moaselor din UK

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.