Mecanic auto

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Intretine mijloacele de transport.

- Urmareste starea tehnica a autovehiculelor.

- Realizeaza reparatii necesare la mijloacele auto.

- Stabileste necesarul de piese de schimb si emite comenzi.

- Intocmeste documentele necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate.

VA RUGAM SA APLICATI NUMAI DACA SUNTETI DISPUSI SA CALATORITI IN ORASUL BUZAU PENTRU INTERVIU.

CERINTE

- Cunoasterea limbii franceze nivel mediu si/sau a limbii italiene.
- Absolvirea unui curs de calificare - mecanic auto reprezinta un avantaj.

- Cunostinte tehnice solide.

- Acuitate vizuala si acustica.

- Atentie la detalii.

- Putere de concentrare, indemanare si rigurozitate.

BENEFICII OFERITE

Asiguram:
-cazare+utilitati,asigurare medicala
-medicina muncii in momentul semnarii actelor in vederea angajarii
-transportul de la cazare la locul de munca si invers

SELECTIA SI DETASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE