MACELARI - TRANSATORI

AA Euro Recruitment France

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientii nostri, abatoare din UK, Franta si Irlanda recrutam macelari/transatori pentru operatiuni de dezosare si/sau fasonare.

CERINTE

Acestia trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
• sa aiba experienta in dezosare porc/vita de cel putin 2 ani
• cunoasterea/identificarea corecta a pieselor anatomice, ciontolirea pe grupe de muschi specifice
• sa fie suficient de rapizi pentru realizarea calitatii cerute
• sa fie seriosi si responsabili
• cunoasterea limbilor Engleza sau Franceza (dupa caz) este un avantaj
• experienta de lucru in tarile Uniunii Europene

Avem rugamintea sa inserati si o fotografie la CV.

BENEFICII OFERITE

AA Euro Recruitment Group is a specialist recruitment agency operating throughout Europe and Canada. We provide short or long-term labour line solutions for both the construction and industrial sectors.
We source labour from all parts of Europe and are fully compliant with all local area legal and tax compliance regulations. We are ISO9001-2008 QSM Approved

AA Euro Recruitment Group is a specialist recruitment Group that provides short or long term managed labour hire for the Construction Sector