Macelari Franta, salariu 1800 euro NET !

Job expirat

Companie
Gel Interim
Posturi disponibile
3
Domeniu
Alimentatie / Comert
Nivel experienta
6 - 12 luni
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala generala
Nivel salarial
Confidential
Tara
Franta
Valabilitate
11-01-2017 : 26-01-2017
0
Numar de aplicatii

Responsabilitati

Societate franceza, angajeaza pentru inceputul lunii Ianuarie 2017 3 macelari cu experienta, pentru abatorul propriu. Se lucreaza doar cu carcasa.

Cerinte

Program de lucru : de luni pana vineri, de la ora 06h00 la 13h00

Durata contract: 3 luni, cu posibilitate de prelungire

Locatia: Lyon, Franta

Salariu : 1800 euro net+ore suplimentare

Descrierea firmei

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Macelar