Macelari - Franta. 1400 Euro net/luna.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Euro Staff Solution recruteaza pentru companii din Franta, Macelari cu experienta. Salariul este de 1.400 EUR/ luna net. Plecarile sunt urgente.

Responsabilitatile principale: procesarea carnii pentru vanzare (transare, ajustare, portionare etc.), pastrarea curateniei in zona de lucru si respectarea regulilor de siguranta si igiena.

Persoanele acceptate pe aceste posturi vor beneficia de:
- Contracte de angajare cu durata minima de 6 luni si posibilitate de prelungire de pana la 24 de luni.
- Salarizare de 1.400 EUR/ luna net + plus 10% bonus lunar de vacanta.
- Ore suplimentare platite si posibilitati de crestere salariala
- La finalizarea contractului angajatul primeste o prima de 10% din valoarea salariului sau lunar (ex. un angajat care a lucrat 18 luni va primi la finalizarea contractului sau 1.800 x 18 luni x 10% = 3.240 EUR)
- Cazarea se deduce din castig, deci candidatii nu trebuie sa aiba la ei decat bani de buzunar.
- Preluare de la aeroport.
- Asigurari sociale si medicale platite de catre Angajator.
- Angajatii au masina la dispozitie pentru deplasarea spre/dinspre locul de munca (Cheltuielile asociate cu masina sunt acoperite de catre Angajati).
- Training platit de 2-5 zile.

CERINTE

Se cere:
- Experienta de minim 2 ani pe un post similar
- Persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si serioasa.

! Nu este nevoie de limba engleza sau franceza.

BENEFICII OFERITE

Pana in data de 30 Septembrie toti candidatii care se inscriu beneficiaza pe langa ZERO COMISION MEDIERE si de ZERO TARIF INSCRIERE, practic candidatii pot accesa acest program complet GRATUIT.