Macelari carne,vita,porc,oaie

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Veti fi responsabil cu taierea, transarea, decuparea, separarea si conditionarea diferitelor tipuri de carnuri (vita, porc, pasare).

- Veti realiza diferite procedee de preparare a carnii.

- Veti participa la pastrarea in bune conditii a spatiului si materialelor de lucru.

- Veti fi responsabil de respectarea conditiilor de igiena si securitate.

VA RUGAM SA APLICATI NUMAI DACA SUNTETI DISPUSI SA CALATORITI IN ORASUL BUZAU PENTRU INTERVIU.

CERINTE

- Experienta anterioara pe o pozitie similara.

- Curs de calificare/atestat in domeniu.

- Minim de cunostinte de limba franceza

- Persoane serioase, dornice de munca, fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Asiguram:
-cazare+utilitati,asigurare medicala
-medicina muncii in momentul semnarii actelor in vederea angajarii
-transportul de la cazare la locul de munca si invers

SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE, PUBLICITATE SI CONSTRUCTII