Macelar - pentru plecare Franta

SC SEDOMAFASHION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:
- sa primeasca animalele la abator, sa le taie, sa le prepare (sa separe produsele auxiliare), sa transeze si sa portioneze carnea
- sa foloseasca diferite metode de procesare a produselor din carne inclusiv afumarea
- sa preleve esantioane pentru analizele de laborator, pentru controlul calitatii produselor
- asigurarea tehnico - materială pentru desfăşurarea activităţii
- pregătirea cărnii şi subproduselor de abator în vederea livrării
- preluarea animalelor pentru tăiere
- prelucrarea finală a carcaselor de carne

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Studii necesare:
- curs de calificare în domeniu

Aptitudini si deprinderi necesare:
- vorbitor de limba franceza !!!!
- indemânare,
- conditie fizica,
- capacitatea de a simti mirosul si gustul,
- sa lucrati curat,
- sa aveti solutii rapide.

BENEFICII OFERITE

Se discuta dupa interviu

SC.SEDOMAFASHION.SRL este agent de munca temporara. Munca prin agent de munca temporara este munca prestata de un salariat temporar care a incheiat un contract de munca temporara cu un agent de munca temporara si care este pus la dispozitia utilizatorului pentru a lucra temporar sub supravegherea si conducerea acestuia din urma. Salariatul temporar este persoana care a incheiat un contract de munca temporara cu un agent de munca temporara, in vederea punerii sale la dispozitia unui utilizator pentru a lucra temporar sub supravegherea si conducerea acestuia din urma.