MACELAR FRANTA

Acterim Job in France

Job expirat

RESPONSABILITATI

ACTERIM, societate de recrutare din Franta, una din primii 10 jucatori pe piata de munca temporara, cauta pentru clientii sai din zona Bretagne macelari cu experienta in lucrul cu vita, porcine si/sau la abator rosu sau alb.
Plecarea este imediata, se asigura cazare in apartamente din case cu acces la bucatarie si toate utilitatile necesare pentru un sejur cat mai confortabil. Contractele de munca se vor semna in Franta, astfel veti beneficia de pachetele oferite salariatilor locali: asigurare medicala, plata orelor suplimentare, prime.
Salariul oferit este de 10 EUR net pe ora.
Se cauta persoane cu experienta de minim 3 ani, putere de munca, spirit de echipa si disponibile in cel mai scurt timp. Un plus este detinerea unui permis de conducere si a unei masini personale cu care sa va puteti deplasa in Franta. Cunoasterea limbii Franceze constituie un avantaj.
Daca sunteti interesati sa obtineti mai multe detalii, va rog sa imi trimiteti un mail pe adresa irina.ceontea@gmail.com. Nu se percepe comision pentru recrutare.

CERINTE

Experienta de minim 3 ani in abatoare
Putere de munca si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Asigurare medicala patita in Franta
Continuitate in munca, contractele se pot prelungi pana la 18 luni
Ore suplimentare platite conform legislatiei Franceze

Acterim - societal franceza cu experienta de peste 5 ani in munca temporara.