LUCRATORI DEPOZT FRANTA

Gel Groupe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Puteti purta o conversatie in limba franceza si doriti un loc de munca in Franta ? Gel Groupe isi mareste echipa cu inca 6 colegi dornici sa inceapa o cariera in domeniul logistic. Se lucreaza pentru un depozit de elemente decorative situat la aproximativ 40 km sud de Paris.

CERINTE

• Cunosterea OBLIGATORIE a limbii franceze
• Rezistenta la efort
• Seriozitate
• Lucrul in echipa
• Conduita corecta la locul de munca

BENEFICII OFERITE

• Atestat pentru liza electrica si stivuitor valabil in Franta (CACES 1, CACES 3, CACES 5). Perioada de formare profesionala de 2 saptamani este platita ca si cum ati fi lucrat dupa programul normal. Costul formarii este suportat de intreprindere.
• Program de lucru: de luni pana vineri, de la ora 06h00 la ora 13h00 sau de la 13h00 la 20h00 , cu posibilitate de a face ore suplimentare (platite 125%)
• Contract de munca FRANCEZ (nu se face detasare sau conventie)
• Durata contract : 3 luni, cu posibilitate de prelungire
• Salariu: 1450 euro brut lunar + 150 euro net prima lunara + 600 euro net prima la final de contract

DESCRIEREA FIRMEI

gelgroupe.fr