Lucratori depozit/Pickers Franta

Gel Groupe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gel Groupe, firma franceza specializata in domeniul logistic din Franta (www.gelgroupe.fr), isi mareste echipa cu inca 4 membri. Nu este necesara experianta in domeniu, deoarece asiguram formarea profesionala initiala. Cautam persoane fara vicii (barbati) pentru lucrul in depozite din zona Pariziana

CERINTE

• Cunosterea OBLIGATORIE a limbii franceze la nivel avansat (se lucreaza cu comanda vocala/casca in limba franceza)
• Permis de conducere valid -categ. B
• Rezistenta la efort
• Seriozitate
• Lucrul in echipa
• Conduita corecta la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Va oferim :
• Atestat pentru liza electrica in Franta (CACES 1). Perioada de formare profesionala este de o saptamana, avand componenta teoretica si practica. Aceasta perioada este platita ca si cum ati fi lucrat, iar costul formarii este suportat de intreprindere
• Program de lucru: de luni pana vineri, de la ora 07h00 la ora 14h45 sau de la 11h00 la 18h45 , cu posibilitate de a face ore suplimentare (platite 125%)
• Contract de munca FRANCEZ (nu se face detasare sau conventie)
• Durata contract : 1 luna X 3 luni, cu posibilitate de prelungire
• Salariu: prezentat in urma interviului

NU SE PERCEP COMISION SAU ALTE TAXE

DESCRIEREA FIRMEI

gelgroupe.fr