Lucratori depozit Paris, Franta

Gel Groupe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gel Logistic Staffing filiala a GEL GROUPE prestatar de prestigiu in domeniul resurselor umane, angajeaza pentru depozite de elemente decorative situate in apropierea Parisului, pickers/preparatori comanda/ muncitori necalificati.

CERINTE

- Cunosterea limbii franceze cel putin la nivel mediu este OBLIGATORIE.
- Rezistenta la efort
- Seriozitate
- Lucrul in echipa

BENEFICII OFERITE

Formare profesionala de 2 saptamani pentru obtinerea atestatului de stivuitorist (CACES 1, CACES 3, CACES 5). Perioada de formare este platita ca si cum ati fi lucrat dupa programul normal. Costul formarii este suportat de intreprindere.

Program de lucru: de luni pana vineri, de la ora 06h00 la ora 13h00 sau de la 13h00 la 20h00

Durata contract : 3 luni, cu posibilitate de prelungire

Salariu: 1450 euro brut lunar + 150 euro net prima lunara + 600 euro net prima la final de contract

NU SE PERCEPE COMISION

DESCRIEREA FIRMEI

gelgroupe.fr