Lucratori depozit FRANTA

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gel Groupe angajeaza pentru depozitele unui lant de supermarketuri franceze o echipa de 15 lucratori. Nu este necesara experianta in domeniu, deoarece asiguram formarea profesionala initiala. Punctele de lucru se afla in partea de vest a Frantei, in regiunea Bretagne sau in regiunea Rhône Alpes-Lyon

CERINTE

• Cunoasterea OBLIGATORIE a limbii franceze.
• Barbati cu varsta cuprinsa intre 18-50 ani
• Persoane apte din punct de vedere medical
• Fara antecedente penale
• Rezistenta la efort

BENEFICII OFERITE

• Contract de munca FRANCEZ (nu se face detasare sau conventie)
• Durata contract : 1 luna X 3 luni, cu posibilitate de prelungire
• Formare profesionala pentru obtinerea atestatului de liza electrica (CACES 1). Perioada de formare profesionala este de o saptamana, avand componenta teoretica si practica. Aceasta perioada este platita ca si cum ati fi lucrat, iar costul formarii este suportat de intreprindere
• Program de lucru : 35 ore/saptamana cu posibilitate de a face ore suplimentare (platite 125%)
• Salariu: minim 1500 euro brut lunar + prima de final de contract – 20% din salariul brut cumulat

TRANSPORT catre Franta GRATUIT
CAZARE ASIGURATA

NU SE PERCEPE COMISION SAU ALTE TAXE

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.