Lacatus/Montator naval

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie importanta din Franta specializata in constructia navelor caută urgent montatori navali. Prezenta pe piata de 26 ani, cu o cifra de afaceri de peste 4 milioane de Euro, compania este in plina ascensiune astfel, cauta muncitori romani experimentati si dornici de a contribui la constructia navelor.

Responsabilitati:

-asamblarea, montarea si ajustarea componentelor
-taierea pieselor cu plasma
-slefuirea/polizarea suprafetelor utilizand instrumente atât traditionale cat ai automatizate
-fixarea materialelor prin sudarea in puncte
-utilizarea echipamentelor de ridicat (macara, nacela)
-munca in conditii de temperaturi ridicate si in locuri inchise precum cazane

CERINTE

-experienta minim 3 ani in domeniul naval si pe santiere navale (in constructii si reparare)
-experienta in intepretarea desenelor tehnice
-cunoasterea limbii franceze la nivel mediu
-detinerea permisului de conducere categoria B
-detinerea unei diplome de calificare in domeniu (Lacatus/Montator)
-dexteritate
-precizie

BENEFICII OFERITE

-cazare si transport asigurate
-venit lunar net 1750 Euro
-posibilitatea efectuarii orelor suplimentare pentru cresterea venitului

NU PERCEPEM COMISIOANE!!
Asteptam cv-urile dumneavoastra pe adresa de e-mail: marius.marcoci@tjobs.ro
Pentru orice informatii apelati numarul de telefon: 0786 177 939

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.