Kinetoterapeuti pentru Franta

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Firma noastra recuteaza 2 KINETOTERAPEUTI necasatoriti/te pentru Franta, cu contract de munca incepand cu luna iunie 2015.
Cu experienta in:
-remodelare corporala cu aparate de ultima generatie
-recuperare si reabilitare in urma accidentelor si/sau diverselor boli (neurologice, geriatrice, ortopedice, traumatologice)
-masaj terapeutic
-masaj de relaxare

CERINTE

-35 de ore/saptamana
-Studii de specialitate si experienta de 2 ani in domeniu
-sa detina autorizatie de libera practica in Franta
-sa fie o persoana linistita, calma
-foarte bune abilitati de comunicare
-cunoasterea limbii franceze cel putin la NIVEL MEDIU
-sa detina permis auto + experienta in condus

BENEFICII OFERITE

Salariu de 2000 euro brut lunar + cazare in apartament mobilat,utilitati neplatite + masina de serviciu

SELECTIA SI DETASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE