Kinetoterapeut in Franta, salariu pana la 2500€/luna

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doriti sa profesati in calitate de Kinetoterapeut in Franta? Daca aveti minim 2 ani de experienta si doriti sa profesati intr-un dintre cele mai sigure sisteme de sanatate din Europa, va invitam sa aplicati la oferta prezentata mai jos.

CERINTE

• Experienta minima de 2 ani
• Nivel conversational de limba franceza

BENEFICII OFERITE

• Salariu: pana la 2500€
• Acomodare: 1 - 4 luni (in functie de oferta aleasa)
• Bilet de avion platit de angajator (in functie de oferta aleasa)
• Suport gratuit privind inregistrarea profesionala in Franta in calitate de Kinetoterapeut

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.