Kinetoterapeut - Franta

Neptune RH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare Neptune RH cauta, pentru o renumita statiune termala si turistica din Franta, kinetoterapeut.

Responsabilitatile job-ului :
Practicarea masajului sub apa.
Mobilizare in piscina cu apa termala.
Practicarea kinetoterapiei respiratorii.

CERINTE

Conditii de recrutare :
Titular al unei diplome de kinetoterapeut.
Autorizatie de exercitiu in Franta.
Candidatul sa fie inscris in ordinul kinetoterapeutilor, din Franta.
Vorbitor de limba franceza nivel mediu, capabil sa comunice natural in limba franceza.
Serios, proactiv, muncitor, discret, atent la detalii.

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
Pachet salarial atractiv.
Program de lucru : 35h/saptamana, de luni pana sambata.
Cazare in studio, asigurata de catre angajator.
Va oferim suport informational pe toata durata procesului de recrutare.
Nu se percepe nici un comision.

Agentie de recrutare franceza in domenii precum: constructii, aeronautica, comert si servicii.